• Revontulipilkki 24.3.2012

    Tule mukaan hauskaan talvitapahtumaan.
    Voita mönkijä ikiomaksi ja paljon muita hyviä palkintoja!
    Kilpailuaika klo 12-15.
    Kilpailukala: ahven, alamitta 18cm.
    Saaliin yhteispaino ratkaisee:
    Liput ennakkoon 15 €, paikan päältä 20 €.

  • Talviliikunnan riemua Häkällä

    HAUSKEMPAA LUNTA!
    Häkärinteet lähellä sinua ja meitä!
    Vain 6 km

  • Oheisohjelmaa ryhmille

    Revontulen yhteistyökumppanit järjestävät vauhdikasta, mielenkiintoista ja haastavaa tekemistä.

  • Talvikalastusta

    Vuokraa välineet Revontulesta ja lähde pilkille Iso-Virmasjärvelle. Tutustu myös valmiisiin paketteihimme ja lähde narraamaan “jalokaloja” Kapeenkoskelta tai Lukkarinlammelta ammattioppaan avustuksella.

  • Virkistyspaketti ryhmille

    Savusaunan tunnelmaa & tähtitansseja.
    Majoitu Revontuleen ja rentoudu savusaunassa, virkistäydy avannossa ja hemmottele itseäsi kuumassa ulkoporealtaassa tähtitaivaan alla.
    Lauantai-iltaisin luvassa vauhdikasta menoa tanssiparketilla. Hyvin nukutun yön ja runsaan aamiaisen jälkeen rantasauna lämpiää ryhmällenne. 

Aukioloajat

•ma-to klo 7-19
•pe klo 7-01
•la klo 8-02
•su klo 8-17

Talvella täyttä häkää Häkälle!

HÄKÄRINTEET OVAT VALMIUDESSA ALOITTAMAAN LASKETTELUKAUDEN! Tykit ovat jo valmiina syöksemään ihanaista lunta! Kauden käynnistymistä odotellessa käy tsekkaamassa Häkän sivuilta talven palvelut. Häkärinteet ihan lähellä! Vain suksen suihkaus.
Häkärinteillä viihtyy koko perhe. Lue lisää »

Kesällä golfia ja muuta mukavaa

Golflomalla meillä on mukavaa ja vaivatonta. Golfkenttä ja kaikki palvelut ovat lähellä kävelymatkan päässä kaikista mökeistä ja huoneista. Mukavaa tekemistä löytyy myös niille, jotka eivät vielä golfaa. Golfiin tutustuminenkin onnistuu helposti tai voit kokeilla frisbeegolfia ja minigolfia tai nauttia kauniista Iso-Virmasjärvestä uiden, saunoen tai soudellen.