Lomakeskus Revontuli

Revontulentie 1
41500 Hankasalmi
Puh. (014) 8448 200

(Navigaattori saattaa löytää paremmin vanhan katuosoitteemme: Ysitie 1543)

Majoitusvaraukset

Puh. (014) 8448 200
yöpäivystys puh. 040 180 4993

Myyntipalvelu ja tarjouspyynnöt

Myyntipäällikkö

Tarja Seppi
Puh. (014) 8448 291
myynti@revontuli.fi (luetaan ma-pe toimistoaikana)
tarja.seppi@revontuli.fi

 

Myyntipalvelu

Jukka Mustonen

jukka.mustonen@revontuli.fi

puh. 044 784 8208

Golf

Puh. (014) 8448 292
caddiemaster@revontuli.fi

Toiminnanjohtaja / Head caddiemaster (myyntipalvelu)

Reetu Nieminen

puh. 044 796 0508

Kenttämestari

Harri Teittinen
harri.teittinen@revontuli.fi
puh 0400 972 154

Golfosakkeet

Hallituksen puheenjohtaja
Markku Kinnunen
puh. 0400 732 999
markku.kinnunen@revontuli.fi

Lomakeskuksen muut yhteystiedot

Vuorovastaavat

Päivi Pöntinen

paivi.pontinen@revontuli.fi

Aila Suuronen
aila.suuronen@revontuli.fi

Toimitusjohtaja

Tiia Valkama
puh. 040 592 2888
tiia.valkama@revontuli.fi